خانه معما

قم

اولین، بزرگترین و تنها مجموعه بازی های اتاقِ فرار در استان قم از سال 1396

عضو مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قم

اولین دریافت کننده گواهی صنایع خلاق از برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

در زمینه طراحی بازی های حقیقی گروهی و اتاق فرار

 

توجه : طبق دستور بازرسی و نظارت اصناف ارائه کارت واکسن الزامی بوده و پذیرش شما عزیزان در مجموعه، مستلزم استفاده از ماسک می باشد، در غیر اینصورت از پذیرش شما عزیزان معذوریم.

برای دریافت کارت واکسن کلیک کنید

رعایت شئونات اسلامی و حفظ حجاب در محیط مجموعه خانه معما الزامی است.

رزرو بصورت تک جنسیتی خانم، یا آقا یا خانوادگی با ارائه مدرک امکان پذیر است.

اسکیپ روم یا اتاق فرار یک بازی جهانی است که از سال 2007 از کشور ژاپن شروع شد . این بازی شبیه بازی های مجازی ولی واقعی اتفاق می افتد و خود افراد به عنوان کاراکتر یک بازی نقش آفرینی میکنند . هر اتاق با توجه به سناریو بخصوص خود یک بازه زمانی در اختیار شما قرار میدهد که با توجه به آن باید به هدف نهایی دست پیدا کنید و همه چیز به صورت حقیقی اتفاق می افتد . خانه معما مفتخر است برای اولین بار در ایران این بازی را کاملا بومی سازی کرده و با اهداف فرهنگ سازی و ارتقاء سطح دانش جوانان و خانواده های عزیز همراه با تفریح و لذت در ساعات حضور در این مجموعه با نظارت و حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری استان قم ، در پارک علم و فناوری به عنوان فناور به ثبت رسانده .

اگه از حل معما و ماجراجویی لذت می برید، این بازی رو از دست ندهید. یک ساعت از موبایل و تبلت فاصله بگیرید و درگیرِ یک سناریو جذاب شوید! با بسته شدنِ در میگید: حالا چه طوری بیام بیرون؟ به نظر ساده میاد ولی اینجور نیست! کلی نقشه و معما که شما رو میبره به عمقِ یه داستان واقعی.

ارتباط با ما

آدرس : قم، چهار راه بیمارستان، به سمت قرآن و عترت، پاساژ موبایل آسیا، طبقه منفی یک

تلفن : 09100123402

ایمیل : Riddlehouse.qom@gmail.com