برای اولین بار در ایران

SURPRISE ESCAPE

تاحالا شده به این فکر کنی که چطور میتونی کسیو که خیلی دوسش داری با غافلگیرانه ترین حالت ممکن، اونم درست جایی که فکرشو نمیکنه، با روشی متفاوت و خیلی جذاب اونم توی خونه غالفگیر کنی؟

تاحالا شده دلت بخواد، برای اونی که برات خیلی خاصِّ یک اتفاق خاص رقم بزنی؟

تاحالا شده با زبونی متفاوت بهش بگی دوست دارم؟!

خانه معما برای اولین بار در ایران این فرصتو برات فراهم کرده که هیجانی ترین سورپرایز و برای عزیز ترین فرد زندگیت رقم بزنی.

سورپرایز اسکیپ ( SURPRISE ESCAPE ) یا فرار غافلگیرانه طرحی جدید از تیم طراحی مجموعه خانه معما. برای اولین بار در ایران شرکت خانه معما دست به اجرای طرح جدیدی زده که باعث میشه یک خاطره به یادماندنی در یک شب خاص، در ذهن شما و عزیزانتون ثبت بشه.

خب شاید بپرسی داستان چیه و قراره چه اتفاقی بیافته؟ یا فرار غافلگیرانه یعنی چی؟

داستان از این قراره که خانه معما با همکاری شما قصد داره یکی از عزیزانتون مثل پدر، مادر، خواهر، برادر و یا هر کس دیگه ای که براتون خیلی عزیزه توی خونه خودتون سورپرایز کنه. شما میتونی برای سالگرد تولد، رویداد های خاص، تبریک کسب موفقیت های تازه و … از این پکیج استفاده کنید تا یک شب خاصو برای همدیگه به یادگار بزارین.

شما حداقل ۴ روز قبل از روز مد نظرتون از طریق سایت رزرو انجام میدین. تیم خانه معما همون روز با شما تماس میگیرن و یکسری هماهنگیارو با شما انجام میدن و ۲ ساعت قبل از ورود ایشون به خونه ( شخصی که قراره سورپرایز بشه )، میان و یک پکیج معمایی درون خونه شما نصب میکنن و البته شماهم دورن خونه هستین ولی فقط قراره ایشون توی محیط معمایی قرار بگیره و شما در جای دیگه در حالی که از طریق دوربین در حال تماشا کردن ایشون هستین، منتظرین تا آخرین معمارو حل کنه تا به شما برسه.

با توجه به اینکه نمیشه تمام جزئیات و اینجا توضیح داد پس برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۰۰۱۲۳۴۰۲ تماس بگیرین.

توضیحات مهم :

توجه

از اونجایی که در حال حاضر روزانه، فقط انجام یک رزرو امکان پذیر خواهد بود پس حتما حداقل ۴ روز قبل از روز مد نظر، رزرو انجام بدین.

شما میتونید برای سورپرایز تولد، سالگرد یک اتفاق خاص و … از این پکیج استفاده کنید.

حتما قبل و بعد از رزرو جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم جهت اجرای طرح با شماره ۰۹۱۰۰۱۲۳۴۰۲ تماس بگیرین.

پس از رزرو در صورت کنسلی ۶۰ درصد مبلغ تا ۲۴ ساعت قبل از تاریخ رزرو عودت داده می شود و در غیر اینصورت و کنسلی در همان روز رزرو شده، هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.

این طرح برای سنین ۱۳ سال به بالا مناسب است.

برای یه تجربه آماده ای ؟!

چند قدم بیشتر نمونده … فقط کافیه اطلاعاتت رو وارد کنی ! 

راستی با همه کارت های عضو شتابم میتونی پیش پرداخت رو انجام بدی !

جمعه (1401/05/28)
شنبه (1401/05/29)
یکشنبه (1401/05/30)
دوشنبه (1401/05/31)
سه شنبه (1401/06/01)
چهارشنبه (1401/06/02)